Tomek Jungowski
fotograf

Bezgranicznie zakochany w portrecie historyk sztuki, pilot, podróżnik, licencjonowany przewodnik z 25 letnim doświadczeniem.

…Więc kimże w końcu jestem ? Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. /J.W.Goethe/

Zaprzedaję duszę diabłu, rzucam się ze skały wyobraźni, łapczywie zawłaszczam wrażenia. Zazdroszczę widoku Dwojga wstrzymujących oddech, spoglądających własnymi oczami na coś co ja muszę ukraść. Usłyszałem, że artysta wypełnia pustkę wkoło siebie. Wypełniam ją zazdrością. Przelewam na papier fotograficzny. Nie potrafię malować to fotografuję, żeby móc podzielić się potem z kimś, kogo im zazdroszczę. Fotografie kreuje zło samotności, jestem ponurym Sleepwalkerem poruszającym się po omacku na skraju zawiści. O widok. Odżywam, kiedy jak psychopatyczny kolekcjoner kości, spoglądam na nie w ciszy jednej Świątyni. Duszy jednej osoby, gdzie wiszą na ścianach moje osobiste Van Goghi. Wszystkie z obciętymi uszami, żeby nie słyszeć rechotu wariatów którzy twierdza, ze widzieli więcej. Ja zatrzymałem czas!!! Oni zatrzymali wspomnienia….  które umacniają moimi fotografiami zrodzonymi z czystego zła.

U Bułhakowa nawet Diabeł okazał się fajnym facetem.

Dlaczego z Nami?

uczymy pracy ze światłem 

Światło jest błogosławieństwem, nie przekleństwem. W trakcie wypraw uczymy Państwa pracy ze sztucznym oświetleniem, lampami i blendami. Uczymy zatrzymywać wspomnienia ukryte w mroku.

licencjonowana obsługa

Wyprawy prowadzone są przez fotografa uczestniczącego w programie Nikon Professional Service, historyka sztuki i licencjonowanego przewodnika turystycznego z 25 letnim doświadczeniem. 

Warsztaty dla każdego

Bez względu na poziom zaawansowania fotograficznego. Dla początkujących, zaawansowanych, chcących nauczyć się pracy z oświetleniem oraz profesjonalistów chcących fotografować w Azji otoczeni profesjonalną opieką.

NAJCZĘśCIEJ NAGRADZANI 

Nasze Wyprawy Fotograficzne trzykrotnie zostały nagrodzone w największym konkursie jakościowym W Polsce otrzymując złote medale i wyróżnienia Quality International – Najwyższa Jakość. Zostaliśmy uhonorowani Nagrodą Marszałka Województwa Opolskiego pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki – Opolska Marka 2012 w kategorii Najlepsza Usługa.

sprawdź nas

Posiadamy wszystkie zezwolenia i wymaganą ustawowo ochronę ubezpieczeniową. Organizując Wyprawy działamy zgodnie z prawem, jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki. Realizujemy nagrody w konkursie jedynego polskiego przedstawiciela panelu fotograficznego EISA. Wystawiamy faktury VAT na organizowane szkolenia i wyprawy. 

przekazujemy wiedzę

Nie organizujemy typowych wycieczek autokarowych po Azji. Poszukujący kolejnej stupy będą rozczarowani. Jeśli tylko można – unikamy głównych szlaków turystycznych. Codziennie, przy okazji poznawania nieodwiedzanych przez turystów zakamarków, uczymy portretowania. Chętnie dzielimy się wiedzą fotograficzną.

Z ostatniej chwili