Indie. Relacja Backstage z fantastycznej wyprawy fotograficznej, w towarzystwie zapalonych podróżników i nienasyconych fotografów. Wspaniała 3 tygodniowa podróż przez centralne tereny subkontynentu.

Kambodża Tajlandia. Wyprawa w poszukiwaniu wyrazistego portretu, ruin i wspaniałych wschodów słońca. Pierwsza azjatycka foto wyprawa „młodego Sleepalkera” 😉 Nieoceniona pomoc w przekonywaniu dzieci do pozowania. Nikt się lepiej nie dogada, niż one same.

Indie Północne. Relacja filmowa backstage z dwutygodniowej wyprawy fotograficznej, tym razem w towarzystwie samych pań. Jeden Sleepwalker, cztery Kobiety. W oazach pod granicą Pakistanu patrzono na fotografa z zazdroscią, ale i z uznaniem, Jak go na to stać?

Alpy Toskania. Backstage. Wyprawa fotograficzna, wykonanie fotografii reklamowych do katalogów turystycznych. Fotografia krajobrazowa i architektura nie wymagają lamp, a filtry, statywy nie ważą zbyt wiele. Mieszczą się na motocyklu. Drogi wąskie, widoki wspaniałe. Dopiero po powrocie okazało się, ze body aparatów potraciły połowę śrubek od nieustannych drgań.

Wernisaż. Wywiad przeprowadzony na antenie Polskiego Radia przed wernisażem, wystawą prezentująca prace wykonane w trakcie wypraw fotograficznych. Prace zebrane w albumie fotografii „The Battlefields”. Nakład wyczerpany. W planach dodruk.

Korsyka. Backstage. Wyprawa fotograficzna, wykonanie fotografii reklamowych do katalogów turystycznych. Fotografia krajobrazowa i architektura nie wymagają lamp, a filtry, statywy nie ważą zbyt wiele. Mieszczą się na motocyklu. Drogi wąskie, widoki wspaniałe. Dopiero po powrocie okazało się, ze body aparatów potraciły połowę śrubek od nieustannych drgań.